Lody, lody dla ochłody! ... czyli o reklamie w kształcie lodów


Lato, wakacje, ciepłe... gorące dni to najlepszy czas na lody - najstarszy i najpopularniejszy deser na świecie. Producenci lodów dbają o tradycyjnych smakoszy ale lubią też zaskakiwać smakiem i kolorem. Obok lodów śmietankowych, waniliowych, czekoladowych czy o smaku owoców, spotkać można lody czarne z czarnym sezamem czy popiołem kokosowym. Coraz bardziej popularne stają się lody warzywne - marchewkowe, pietruszkowe, szpinakowe, koperkowe czy dyniowe. W Azji można kupić lody o smaku ryb, wołowiny, owoców morza czy sera koziego. W Polsce coraz bardziej popularne są lody z kandyzowanym bekonem. Sprzedawcy lodów przyciągają klientów nie tylko smakiem i wyglądem lodów. Ważne są słodkie i kolorowe dodatki, ważna jest również reklama. Szczególnie, że często obok siebie znajduje się kilka punktów sprzedaży lodów.


Potykacze w kształcie lodów do lodziarni, kawiarni i restauracji - WALBA

 

Potykacze dla sprzedawców lodów

Wymagania klientów rosną z roku na rok. Dlatego dla sprzedawców lodów przygotowaliśmy specjalną ofertę - mówi Waldemar Bałaban właściciel sklepu internetowego WALBA.eu z potykaczami drewnianymi i tablicami kredowymi. Nowością sezonu lato 2017 są potykacze i tablice w kształcie lodów.

Potykacze jednostronne z tablicą kredową w kształcie lodów - WALBA

Do wyboru są potykacze drewniane w kształcie lodów gałkowych i włoskich, gdzie te ostatnie mogą być świderkami w kolorze lodów mieszanych lub waniliowych. Wszystkie one mają odporne na promienie słoneczne lakierowane ramy. Dostępne są w wersjach jednostronnej i dwustronnej. Mogą również mieć wodoodporną płytę.

Potykacze dwustronne z tablicą kredową w kształcie lodów - WALBA

Potykacze lody są ozdobą każdego lokalu - lodziarni, kawiarni, cukierni, restauracji czy sklepu, a dzięki swoim rozmiarom zwracają uwagę zarówno dzieci, jak i dorosłych. Klienci chętnie fotografują się z nimi, a zdjęcia zamieszczają na portalach społecznościowych.

 Jeśli ktoś szuka czegoś mniejszego niż potykacz, to doskonałych rozwiązaniem są tablice kredowe w kształcie lodów gałkowych lub włoskich.
Tablice kredowe do sprzedaży lodów - WALBA
 

Zdjęcia: archiwum firmowe WALBA
oraz, Glass Studio Habrat (Krosno),  Karowa 20 (Warszawa), One More Bike (Poznań).


POTYKACZE - PHU WALBA Waldemar Bałaban

autor: Waldemar Bałaban
PHU WALBA
tel. 600 354 623
info@walba.eu
www.walba.eu


 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z nami:

  • Firma: PHU WALBA Bałaban Waldemar
  • Adres: ul. Szczepanika 4, Krosno 38-400
  • Telefon: +48 600 354 623
  • Email: info@walba.eu
  • NIP: 684 000 16 31
  • Bank nr.: 91 1240 2311 1111 0010 5844 5070