Ogródki piwne i pogoda barowa - czyli o dobrej reklamie piwaPiwo to najczęściej spożywany napój alkoholowy. Smakuje ono dobrze w upały, ale jest również symbolem tzw. "pogody barowej". Nie bez kozery również letnie ogródki przed lokalami nazywa się potocznie ogródkami piwnymi. Swoich fanów mają zarówno popularne marki dużych browarów, jak i piwa regionalne.
Jak sprzedać piwo?

Biorąc pod uwagę, jak duża jest konkurencja, nie łatwo jest "z ulicy" przekonać przechodniów do tego, by wybrali nasz właśnie lokal. Chyba że przed lokalem postawimy duże ... bardzo duże, złociste piwo z dużą pianką. Jak to zrobić? Nowością na rynku są drewniane potykacze kredowe WALBA w kształcie szklanki piwa.


Potykacz kredowy w kształcie szklanki piwa od WALBA

Każdy amator złocistego trunku z pewnością zwróci uwagę na taką reklamę. Klient będzie nasz, jeśli dodatkowo zaskoczymy go lub rozbawimy ciekawym tekstem na tablicy kredowej. Potykacz taki od razu staje się bohaterem portali społecznościowych, a nasz lokal ma darmową promocję w internecie.

 

 

Ciekawą propozycją dla pubów, barów i restauracji serwujących piwo, są również tabliczki kredowe w kształcie kufla piwa. Można je ustawić na stoliku czy barze. Je również można kupić w sklepie internetowym WALBA.eu


Tabliczka stolikowa w kształcie kufla piwa od WALBA
 


Zdjęcia: archiwum firmowe WALBA

 

POTYKACZE - PHU WALBA Waldemar Bałabanautor: Waldemar Bałaban
PHU WALBA
tel. 600 354 623
info@walba.eu
www.walba.eu 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z nami:

  • Firma: PHU WALBA Bałaban Waldemar
  • Adres: ul. Szczepanika 4, Krosno 38-400
  • Telefon: +48 600 354 623
  • Email: info@walba.eu
  • NIP: 684 000 16 31
  • Bank nr.: 91 1240 2311 1111 0010 5844 5070