Potykacz z Twoim LOGO sposobem na złodzieja

 

Potykacz kredowy, czyli drewniany stojak reklamowy do pisania kredą, to obecnie bardzo popularna forma reklamy. Ten prosty wynalazek można postawić przed sklepem, restauracją, kawiarnią, hotelem lub punktem usługowym. Za pomocą napisanego kredą lub markerem kredowym tekstu, będzie on informował przechodniów o aktualnej ofercie, promocjach czy po prostu zwracał uwagę. Niestety potykacze są tak dobre, że interesują się nimi również złodzieje.

Sposobów na zabezpieczenie potykacza jest wiele. Można go przywiązać łańcuchem do rynny lub przypiąć do znaku linką do rowerów.Potykacze WALBA - poznaj sposób na złodzieja potykaczy

 

Czy są pod każdym względem niezawodne potykacze, które przed złodziejem obronią się same? Okazuje się, że najlepszym sposobem na zniechęcenie złodzieja będzie logo na górnej listwie potykacza. Potykacz z naszym logo jest tylko nasz!

"Logo można drukować, ale najbardziej elegancko wygląda drewniany potykacz z logo wygrawerowanym. Obecnie lasery grawerują w drewnie z komputerową precyzją, dzięki temu, nawet najdrobniejsze elementy logo i krawędzie liter są idealne gładkie" - mówi Waldemar Bałaban właściciel sklepu internetowego z potykaczami WALBA.Potykacze drewniane z wygrawerowanym logo - WALBA

 

Może jeszcze nie kupiliście potykacza, bo boicie się jego kradzieży, albo go nie macie, bo komuś Wasz potykacz był bardziej potrzebny. Teraz możecie w elegancki sposób zabezpieczyć swój potykacz przed kradzieżą zamawiając na nim grawerowanie Waszego logo. Co więcej, jeśli grawer zamówicie na potykaczu niewywracalnym, ważącym ok. 20 kg to na pewno nikt Wam go pod pazuchą nie wyniesie.

Tylko zamawiając, uważajcie na to co piszecie :-)Zdjęcia: archiwum firmowe WALBA


POTYKACZE - PHU WALBA Waldemar Bałabanautor: Waldemar Bałaban
PHU WALBA
tel. 600 354 623
info@walba.eu
www.walba.eu 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z nami:

  • Firma: PHU WALBA Bałaban Waldemar
  • Adres: ul. Szczepanika 4, Krosno 38-400
  • Telefon: +48 600 354 623
  • Email: info@walba.eu
  • NIP: 684 000 16 31
  • Bank nr.: 91 1240 2311 1111 0010 5844 5070