Jaki kupić potykacz? - poradnik dla kupujących potykacze

Dlaczego warto kupić potykacz?

Z pewnością masz już przed firmą szyld, baner lub tablicę informacyjną, ale czy pozwalają Ci one na wykorzystanie całego Twojego potencjału? Codziennie koło twojej firmy może przejść wielu potencjalnych klientów. Wystarczy zwrócić ich uwagę, zaskoczyć ich czymś, rozbawić lub zaciekawić, a z pewnością zechcą zajrzeć do środka. Potykacz to jeden z najskuteczniejszych pomysłów na reklamę.

Na ulicach, chodnikach i deptakch ustawionych jest wiele podobnych do siebie potykaczy. Niewiele osób wie, że kupując potykacz można dobrać go do własnych potrzeb i rodzaju działalności. Można również zamówić dla siebie potykacz który wyróżni się spośród innych reklam. Dlatego przed zakupem potykacza warto zapoznać się z ofertą sklepu internetowego WALBA, który ma największy na rynku wybór potykaczy.

 

POTYKACZE ZEWNĘTRZNE

Potykacze najczęściej ustawiane są na zewnątrz lokalu gastronomicznego, hotelu, sklepu czy lokalu usługowego. Dlatego, chociaż potykacze równie często spotykane są na holach galerii handlowych mówi się o nich że są formą reklamy outdoorowej i nazywa się je potykaczami zewnętrznymi. Jednak wielu naszych klientów ustawia również potykacze wewnątrz swoich lokali. To czy potykacz jest zewnętrzny czy wewnętrzny zależy od potrzeb i fantazji jego właściciela.

POTYKACZE DREWNIANE

W ostatnich latach bardzo popularne stały się potykacze drewniane. Są one bardzo estetyczne i różnorodne. Mogą one być zbudowane z prostych listew lub mieć bardziej wyszukane kształty. Potykacze drewniane są najczęściej potykaczami kredowymi, po których można pisać kredą lub markerem kredowym. Drewniane potykacze kredowe dostępne na rynku dzielą się na potykacze jednostronne (z powierzchnią do pisania z jednej strony)  i potykacze dwustronne (z powierzchnią do pisania z obu stron).


Markery kredowe do potykaczy, tablic i szyb - WALBAPotykacz zewnętrzny do pisania kredą lub markerem kredowym - WALBA
 

Potykacz do pisania kredą lub markerem kredowym - WALBAW ofercie WALBA znajdują się również drewniane potykacze dwufunkcyjne - z płytami kredowymi do pisania kredą lub markerem kredowym oraz systemem OWZ i folią antyrefleksyjną (po prezentacji plakatów).

Drewniany potykacz kredowy z ramką zatrzaskową i folią antyrefleksyją do prezentacji plakatów - WALBADrewniany potykacz kredowy z ramką zatrzaskową i folią antyfefleksyją do prezentacji plakatów - WALBA
 
 

Drewniany potykacz do pisania kredą lub markerem kredowym oraz ramką zatrzaskową do prezentacji plakatów - WALBA 

Drewniane potykacze kredowe w rozmiarach od XS do XL

Czynnikiem decydującym o zakupie potykacza jest często jego rozmiar. W ofercie WALBA znajdują się potykacze bardzo małe - rozmiar XS, potykacze małe - rozmiar S, potykacze w rozmiarze standardowym - STANDARD, potykacze wąskie - SLIM oraz potykacze bardzo duże - rozmiar XL.


Potykacze kredowe WALBA - rozmiar od XS do XL

Drewniane potykacze dwustronne do pisania kredą lub markerem kredowym . Wymiary od XS do XL - WALBA
Drewniane potykacze kredowe w siedmiu kolorach

Kolorowy potykacz czasami bardziej pasuje do charakteru działalności lub wystroju wnętrza. Dlatego w ofercie WALBA mamy do wyboru aż 7 kolorów potykaczy: BIAŁY, ZIELONY, POMARAŃCZOWY, FIOLETOWY, CZERWONY, ŻÓŁTY, NIEBIESKI.

Potykacze kredowe w drewnianych ramach w 7 kolorach - WALBA
Drewniane potykacze dwustronne do pisania kredą lub markerem kredowym w siedmiu kolorach: czerwony, niebieski, fioletowy, żółty, zielony, pomarańczowy, biały.

 
 

Lakierowane drewniane potykacze kredowe

Pomalowanie drewnianej ramy potykacza bezbarwnym lakierem sprawia, że nie zmienia ona barwy pod wpływem słońca (nie blednie). Potykacze lakierowanie są bardziej trwałe i wyjątkowo estetyczne. Nie tylko stanowią reklamę ale i ozdobę lokalu.
 
 
Potykacze kredowe z lakierowanymi ramami z drewna - WALBA

 


Wodoodporne drewniane potykacze kredowe

Właściwe zabezpieczenie drewnianej ramy potykacza i zastosowanie odpowiedniej płyty kredowej nadaje potykaczowi właściwości wodoodporne (odporne na deszcz i śnieg). Potykacze wodoodporne mogą być eksponowane na zewnątrz bez względu na pogodę przez cały rok.


Wodoodporne potykacze odporne na działanie deszczu i śniegu - WALBA

 

Wododporne niewywracalne drewniane potykacze kredowe

Stabilność niewywracalnych potykaczy i odporność na najbardziej porywisty wiatr zapewnia ich wysoka waga - minimum 12 ! lub 18 kg! Potykacze te są niezastąpione w rejonach nadmorskich i górskich, gdzie silne wiatry uniemożliwiają ustawienie standardowego modelu. Drewniana rama tych wodoodpornych potykaczy jest dodatkowo olejowana co zabezpiecza ją przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych takich jak opady deszczu i śniegu. Dodatkowe, bardzo skuteczne zabezpieczenie przed wilgocią stanowi silikonowe uszczelnienie pomiędzy ramą a tablicą potykacza. Czarna płyta do pisania jest całkowicie wodoodporna. Dodatkowo te modele potykaczy mogą być wyposażone w kółka.Niewywracalne potykacze wodoodporne - WALBA


 

Różnokształtne drewniane potykacze kredowe

Potykacz to też jedna z tańszych form reklamy. Można go już kupić za kilkadziesiąt złotych. Ale aby wyróżnić swoją ofertę dobrze jest kupić potykacz który wzbudzi zainteresowanie przez swoje kolory czy kształty. W ofercie WALBA znajdują się niebanalne potykacze dopasowane do różnego rodzaju działalności w kształttacie LODÓW, BUTELKI WINA, KUFLA PIWA, SZTUĆĆÓW, NART czy DRABINY.Potykacze które wyróżnią Twoją reklamę - WALBA

 
 

POTYKACZE ALUMINIOWE z systemem OWZ

Potykacze aluminiowe wykonane są z zatrzaskowych profili tworzących dwustronny system OWZ (Otwierasz - Wkładasz - Zamykasz). Umożliwia on wielokrotną i łatwą wymianę plakatów czy reklamy, które chroni antyrefleksyjna folia. W ofercie sklepu WALBA.eu dostępne są wszystkie rozmiary potykaczy wykonanych z profili aluminiowych: A2, B2, A1, B1.


Potykacze aluminiowe typu OWZ - WALBA

 
NAPISZ DO NAS
NAPISZ DO NAS I ZADAJ PYTANIE
WALBA - FACEBOOKWALBA - YOU TUBEWALBA - ISTAGRAMWALBA - PINTERESTWróć do początku strony głównej WALBA


 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z nami:

  • Firma: PHU WALBA Bałaban Waldemar
  • Adres: ul. Szczepanika 4, Krosno 38-400
  • Telefon: +48 600 354 623
  • Email: info@walba.eu
  • NIP: 684 000 16 31
  • Bank nr.: 91 1240 2311 1111 0010 5844 5070